Vedoucí na letních táborech v zahraničí

Summer camps

Naše týmy tvoří táboroví vedoucí, koordinátoři a ředitelé táborů. Všichni z nich jsou profesionály, kteří byli vybráni během pečlivého přijímacího řízení především na základě obětavosti a pozornosti, s jakou k dětem přistupují. Náš skvělý tým má společný cíl: přispět co nejvíce k tomu, aby si děti a mladiství svůj letní tábor v zahraničí užili na úplné maximum!

Ředitel tábora

Kromě výkonných ředitelů ENFOCAMPU má právě ředitel letního tábora největší míru zodpovědnosti. Úzce spolupracuje se všemi táborovými koordinátory i vedoucími.

Koordinátoři

Táborníci jsou dle věku rozděleni do tří skupin: děti, junioři a starší táborníci. Ke každé z těchto skupin náleží koordinátor, který úzce spolupracuje s táborovými vedoucími ohledně rozvoje a dohlížení nad všemi táborovými aktivitami a sporty, aby táborníci svůj pobyt v zahraničí využili co nejvíce.

Táboroví vedoucí

Jeden táborový vedoucí má na starosti skupinu 8 až 12 táborníků. Se svým táborovým oddílem poté tráví 24 hodin denně, dohlíží nad nimi, zastává roli učitele i vychovalete a snaží se vyjít vstříc každé potřebě či přání, které jen děti mohou mít. V případě speciálního programu pro mladistvé v Granadě a Sevile má jeden oddílový vedoucí 12 až 15 táborníků.

Zbytek našeho týmu

Lektoři cizího jazyka a pracovníci, kteří mají na starosti stravu a úklid.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.