Praktické informace

Praktické informace ohledně letních táborů v zahraničí

Información

Pokud přijde okamžik, kdy máte vaše dítě vyslat na letní tábor do zahraničí, tak vaši mysl určitě zaplní všechny možné otázky, obavy a nejasnosti.

Jak takový typický den na letním táboře vypadá? Jakou stravu mé dítě dostane? Jak se na tábor a z tábora ve Španělsku dopraví? Jakým způsobem mohu se svým dítětem během letního tábora zůstat v kontaktu? Co by si s sebou měl táborník sbalit?

Tato sekce webu má za úkol na všechny tyto otázky odpovědět či případně vyřešit jakékoli pochybnosti a nejasnosti. Neváhejte tedy a klikněte na odkazy uvedené níže, abyste získali podrobnější informace o každodenním chodu letního tábora v zahraničí:

Hledáte odpovědi na další otázky? Neváhejte a kontaktujte nás v případě jakéhokoli dotazu či nejasností. Bude nám potěšením zodpovědět vaše otázky!

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.