Información

Letní tábory všem táborníkům poskytují 24 hodinovou první pomoc.

Pokud se vaše dítě potýká s určitou chronickou nemocí, alergiemi či v případě, že má speciální stravovací či jakékoli jiné potřeby, tak nás jednoduše písemně informujte a to nejlépe přímo v přihlášce na letní tábor. V případě, že vaše dítě bere léky, nezapomeňte mu je, prosím, zabalit společně s instrukcemi o užívání.

Dále by bylo vhodné přivést s sebou zdravotní zprávu od lékaře s informacemi o všech speciálních zdravotních potřebách (v ceně tábora jsou zahrnuty pouze náklady na urgentní zdravotní péči a léky). Všichni táborníci jsou ve Španělsku kryti standardním zdravotním pojištěním. Pokud byste však pro své dítě požadovali nadstandardní zdravotní péči, měli byste jej připojistit ve své zemi.
V případě španělských táborníků je nutné, aby během prvního dne na táboře předali svému táborovému vedoucímu KOPII DOKLADU O STÁTNÍM ČI SOUKROMÉM ZDRAVOTNÍM POJIŠTĚNÍ.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.