Letní tábory v zahraničí - vítejte ve Španělsku!

Letní tábory v zahraničí

Už od roku 1989 jsou pro děti i mladistvé mezinárodní letní tábory v zahraničí od ENFOCAMPU pořádané v Barceloně, Malaga, Madridu, Marbelle, Salamance, Seville a Valencii skvělou možností, jak strávit nezapomenutelné léto ve Španělsku a díky letním jazykovým kurzům se zároveň naučit cizí jazyk.

Naše letní tábory pro děti i mladistvé přinášejí jedinečnou možnost naučit se cizí jazyk v mezinárodním prostředí s táborníky, kteří k nám přijíždí z více 32 zemí světa. Všichni z nich bydlí a tráví 24 hodin ve směcici táborníků ze Španělska, Spojených států amerických, Ruska, Anglie, Francie, Irska, Itálie, Německa, Japonska...

Každoročně na naše letní tábory přijíždí do Španělska tisíce dětí a dospívajících z celého světa, kteří očekávají zajímavé, obohacující a zábavné léto, během kterého se můžou naučit cizí jazyky a přirozenou cestou zvýšit své povědomí o pestrosti světových kultur. Moderní a zábavný táborový program, který je každý rok naším týmem táborových vedoucích a učitelů revidován, neuvěřitelnou měrou přispívá k osobnímu rozvoji táborníků. Náš tým vždy bere v potaz rozdílné nároky jednotlivých věkových skupin i nejnovější vzdělávací trendy a usiluje o vytvoření příjemné atmosféry, ve které se účastníci tábora mohou naučit jak cizí jazyky a zvýšit své kulturní povědomí, tak i budovat dlouhodobé přátelské vztahy.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.