Přidejte se k nám na našich sociálních sítích

Enfocamp na sociálních sítích

Můžete nám poslat Vaše vlastní fotografie a zůstat v kontaktu s Vašimi přáteli z letního tábora přes naše stránky na sociálních sítích: staňte se členem Vašeho družstva z táboru na Facebooku a dozvíte se o organizovaných setkáních, zapište se na náš YouTube kanál a nahrajte zde Vaše videa, nebo shlédněte více fotografií na Flickr. Zkontaktujte znovu Vaše přátele z tábora, sdílejte Vaše nápady, vzpomínky….řekněte nám o všem ;)

Přidejte se k nám na::

Nebo se zapojte do našeho blogu:
http://blog.enfocamp.com/


Enfocamp Club

Jako každé léto je Vám k dispozici virtuální prostor aktualizovný denně během letních táboru, kde můžete shlédnout fotografie i videa o tom, co se právě děje v našich táborech v Barceloně, Marbelle, Madridu, Salamance a Valencii. Zde bude k dispozi také “Foto dne”, které si budete moci stáhnout ve vysoké kvalitě k tisku či k uložení jako tapety Vaší pracovní plochy.

www.enfocamp.es/club/

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.