Ohlasy studentů na letní tábory

Co si myslí naši studenti…

Oleg - Rusko - 17 let

“Nikdy bych nevěřil, že se má španělština zlepší tak rychle. Naše vyučující Pilar byla naprosto úžasná. Hodiny s ní byly zábavné a plné aktivit. Ve škole se během hodin normálně nudím, ale tady čas utíká opravdu rychle. Na konci léta jsem se už bavil s mými španělskými kamarády bez větších obtíží.”

Antoine - Belgie - 15 let

“Mé léto v Granadě bylo nezapomenutelné. Během pobytu jsme navštívíli několik úchvatných míst jako je Alambra a cikánska čtvrť. Navíc jsem získal spoustu nových přátel z USA a dalších částí Evropy. Moje oblíbená aktivita byl divadelní seminář, kdy jsem musel napsat svou vlastní hru a poté ji zahrát s mými kamarády!”

María - Španělsko - 6 let

“Opravdu si užívám pobyt s přáteli. Každý den máme něco jiného na práci: hrajeme různé hry, jezdíme na exkurze a výlety, děláme ruční práce, máme semináře, …. Tábor jsem strávila s nadšením a jsem šťastná, že jsem získala nové mezinárodní přátele.”

Francesca - Itálie - 16 let

“Nikdy nezapomenu na léto v Marbelle a na všechny, které jsem tam poznala: monitory, učitelé, koordinátory a ostatní studenty. Navíc jsem mohla hrát tenis – můj oblíbený sport – téměř každý den. Marbella je krásná! Doufám, že příští rok budu moci pobyt opakovat.”

Helmut - Německo - 16 let

“V Marbelle jsem se měl naprosto báječně. Poznal jsem holky a kluky ze Španělska i celého světa, s kterými jsem stále v kontaktu přes email. Každý den byl jiný než ten předchozí s různými aktivitami k výběru. Tento rok pojedu do Barcelony, kam mě pozvali moji přátelé, které jsem poznal během pobytu!”

Lara - Polsko - 12 let

“Naše vedoucí Lucía nám vždy se vším pomohla. Byla pro nás jako starší sestra. Na pokoji jsem byla společně se studentkami ze Seville, Murcii, Itálie a Ruska, která mluvila španělsky méně neř my ostatní, a díky které jsem stratila strach z mluvení ve španělština, abych ji pomohla. Byla tu spousta legrace.”

William - Velká Británie - 10 let

“Nejlepší na táboře byla možnost setkání lidí z celého světa na jednom místě. Za dva týdny v táboře jsem se naučil více španělštiny než za celou dobu, co se učím španělštinu doma ve škole. Jako spolubydlícího jsem měl opravdu fajn kluka z Barcelony. Opravdu jsem si ty dva týdny užil a Salamanku jsem si zamiloval.”

Simone - Francie - 17 let

“Mou oblíbenou částí během pobytu v Sevilli byla výuka tance Sevillana. Byla to opravdu zábava a nyní doufám, že budu moci přijet na dubnovou pouť a tančit vše, co jsem se naučila!”

Anna - Brazílie - 15 let

“Léto ve Valencii bylo nejlepší léto mého života. Mou oblíbenou částí bylo jít na pláž každý týden. Být tak blízko ostatním španělským studentům usnadňovalo udělat nové přátele. Rozhodně přijedu znovu příští léto!”

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.