Letní sportovní tábory

Sporty na letních táborech v zahraničí

Deportes

Nejlepším obdobím v roce pro rozvoj sportovních dovedností a zdatnosti je právě léto. Z tohoto důvodu nabízíme 2 různé druhy sportovních programů:

1) Odpolední celotáborové sportovní aktivity, kterých se mohou zúčastnit všechni táborníci.

2) "Volitelné sporty", na které je nutné se přihlásit v předstihu a uhradit za ně poplatek navíc. Jedná se o sportovní lekce nad rámec celotáborového programu.

Příkladem celotáborových sportovních aktivit mohou být následující sporty:

Basketbal
Aerobic
Bowling
Volejbal
Táborový turnaj
Šipky
Fotbal
Capoeira
Hokej
Házená
Plavání
Frisbee
Baseball
Lukostřelba
Indiaka
Vodní pólo
Badminton
Horolezení*

*Možné pouze v Marbelle

Volitelné sporty na letním táboře

Za poplatek navíc nabízíme volitelné sporty, jejichž nabídka se v každém letním táboře liší. Pro více informací klikněte na odkazy níže nebo v horní části stránky na záložky věnující se jednotlivým sportům.

Sportovní tábor

Naše sportovní tábory přináší dětem i mladistvým skvělou příležitost praktikovat v mezinárodním prostředí během 2 týdenního táborového turnusu jejich oblíbený sport.

Jednotlivé sporty však nejsou vždy dostupné ve všech destinacích, jejich nabídka se dle každé z nich liší ať už v případě sportovních táborů, tak i v případě volitelných sportů.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.