Lekce plavání na letním sportovním táboře v zahraničí

Natación

Plavání jako volitelný sport: 8 lekce výuky během dvoutýdenního tábora

Tento program je určen pro táborníky, kteří se chtějí naučit pořádně plavat či kteří chtějí zlepšit svoji plaveckou techniku a tempo. Plavání jako volitelný sport tvoří během dvoutýdenního táborového turnusu celkem 8 lekce. Lekce plavání se konají v bazénech v areálu táborů.

Letní tábory nabízející lekce plavání:

Poznámky:

  • Z důvodu stejného časového rozvrhu některých aktivit je možné, že se děti, které si jako volitelný sport vyberou plavání, nebudou moci zúčastnit některých dalších táborových aktivit. Bohužel opravdu není možné dělat vždycky všechno!
  • Počet míst pro plavání je limitován. Pokud o něj máte zájem, doporučujeme vám, abyste své děti přihlásili co nejdříve.
  • Na tento volitelný sport je nutné děti přihlásit a uhradit jej alespoň 2 týdny před začátkem vámi vybraného táborového programu. Jakmile tábor začne, není možné přijmout přihlášku ani platbu.
  • Pro dvoutýdenní tábor si lze zvolit pouze 1 volitelný sport.
  • Jakmile vybraný letní tábor začne, není možné se na volitelný sport přihlásit ani se z něj odhlásit.
  • Plavání jako volitelný sport je pro dvoutýdenní táborový turnus dostupné za příplatek 100€.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.