Letní tábory ve Španělsku

letní tábory ve spanelsku

Enfocamp nabízí letní tábory v zahraničí pro děti a teenagery (od 5 do 18 let) v 6 španělských městech: Barcelona, Malaga, Madrid, Marbella, Salamanka a Valencie.

Každý z nabízených táborů je specifický svým pojetím, věkovými skupinami apod., avšak všechny z nich kombinují letní jazykové kurzy angličtiny nebo španělštiny či sportovní program s mnoha aktivitami, výlety, exkurzemi, sporty, soutěžemi, párty a dalšími činnostmi. Táborníci jsou na našich táborech v zahraničí neustále aktivní, opravdu tedy svůj pobyt využijí na úplné maximum!

Naše letní tábory se mohou pochlubit otevřenou, multikulturní atmosférou, díky které spolu účastníci z celého světa sdílí zajímavé zážitky, procvičují cizí jazyky a nacházejí přátele na celý život. Táborníci z celého světa na táboře tráví společně se Španěly veškerý čas: aktivity, exkurze, sporty, hry apod. Jedinou výjimkou jsou dopolední lekce cizího jazyka, během kterých jsou všichni rozděleni do skupin dle vybraného jazyka, a dále speciální programy pro teenagery, kterých se španělští táborníci neúčastní.

Barcelona 30. června, 14. a 28. července, 11. srpna
Malaga 16. a 30. června, 14. a 28. července
Madrid 16. a 30. června, 14. a 28. července
Marbella Centro 30. června, 14. července
Marbella Las Chapas 30. června, 14. a 28. července, 11. srpna
Marbella Elviria 30. června, 14. a 28. července, 11. srpna
Salamanca30. června, 14. a 28. července
Valencia30. června, 14. a 28. července, 11. srpna

Dalších letních táborů se zúčastní vždy 40% mezinárodních a 60% španělských táborníků.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.