Lokalita letního tábora pro děti a mladistvé v Barceloně

Barcelona je po celém světě známá svou kosmopolitní atmosférou, krásnými středomořskými plážemi a ohromující architekturou, což toto město řadí k naprosté špičce mezi evropskými destinacemi. Právě zde sídlí slavná španělská muzea jako Picassovo muzeum nebo MACBA, funguje vynikající kulturní scéna, která zdejší kulturní program plní výstavami, koncerty, festivaly a dalšími aktivitami. Jedná se o krásné příjemné vzrušující město, které je díky své jedinečné atmosféře bezpochyb skvělým výchozím bodem pro objevování španělského jazyka a kultury.


Destinace Barcelona - letní tábor pro děti a mladistvé


Vybavení letního tábora pro děti a mladistvé v Barceloně

V areálu letního tábora se nachází rezidence s moderním zařízením, ve které jsou studenti jak ubytováni, tak i studují lekce cizího jazyka. Budova disponuje příjemně velkými a velmi dobře osvětlenými místnostmi a táborníci zde přespávají, stejně jako si užívájí hernu, místnost s TV, počítačovou učebnu, studovnu a jídelnu. Venku je pro všechny k dispozici velká terasa, na kterou navazuje zahrada a také sportovní zařízení.


Ubytování na letním táboře v Barceloně

Účastníci letního tábora v Barceloně, kteří chtějí klasicky přespávat v táboře, budou ubytováni v táborové rezidenci, která disponuje pokoji pro 3 až 4 studenty. Všechny pokoje disponují díky velkým oknům dostatečným množstvím přírodního světla, jsou plně vybaveny a u žádného z nich nechybí vlastní koupelna.

Letní tábory Ceny & Terminy
Testimonials
FrancescaNikdy nezapomenu na léto v Marbelle a na všechny, které jsem tam poznala. Itálie
HelmutPoznal jsem holky a kluky ze Španělska i celého světa. Německo
SimoneMou oblíbenou částí během pobytu v Sevilli byla výuka tance Sevillana. Francie
WilliamZa dva týdny v táboře jsem se naučil více španělštiny než za celou dobu. Velká Británie

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.