Lokalita letního tábora pro děti a mladistvé v Barceloně

Barcelona je po celém světě známá svou kosmopolitní atmosférou, krásnými středomořskými plážemi a ohromující architekturou, což toto město řadí k naprosté špičce mezi evropskými destinacemi. Právě zde sídlí slavná španělská muzea jako Picassovo muzeum nebo MACBA, funguje vynikající kulturní scéna, která zdejší kulturní program plní výstavami, koncerty, festivaly a dalšími aktivitami. Jedná se o krásné příjemné vzrušující město, které je díky své jedinečné atmosféře bezpochyb skvělým výchozím bodem pro objevování španělského jazyka a kultury.

Letní tábor pro děti a mladistvé se v Barceloně nachází jen kousek od centra města v populární oblasti, ve které kromě táborového areálu najdete krásné vily, stylové domy a bujný park Labering. Díky nedaleké zastávce metra (FGC) - stanice Mundet - je možné se odtud opravdu rychle dostat přímo do centra města.


Destinace Barcelona - letní tábor pro děti a mladistvé


Vybavení letního tábora pro děti a mladistvé v Barceloně

V areálu letního tábora se nachází rezidence s moderním zařízením, ve které jsou studenti jak ubytováni, tak i studují lekce cizího jazyka. Budova disponuje příjemně velkými a velmi dobře osvětlenými místnostmi a táborníci zde přespávají, stejně jako si užívájí hernu, místnost s TV, počítačovou učebnu, studovnu a jídelnu. Venku je pro všechny k dispozici velká terasa, na kterou navazuje zahrada a také sportovní zařízení.


Ubytování na letním táboře v Barceloně

Účastníci letního tábora v Barceloně, kteří chtějí klasicky přespávat v táboře, budou ubytováni v táborové rezidenci, která disponuje pokoji pro 3 až 4 studenty. Všechny pokoje disponují díky velkým oknům dostatečným množstvím přírodního světla, jsou plně vybaveny a u žádného z nich nechybí vlastní koupelna.


Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Žádost o více informací
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Nejprve si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů.