Program letních táborů v zahraničí

Letních programů nabízených ve Španělsku

Objevte 5 rozdílných letních programů nabízených ve Španělsku: s ubytováním v rezidenci či hostitelské rodině, denní program, ranní program a speciální junior program.:


Letní tábor v tradičním pojetí

Letní tábor v tradičním pojetím přesně ztělesňuje základní filosofii našich letních táborů: pobytem, studiem, hrou a procvičováním cizího jazyka s ostatními během 24 hodin denně v naprosto multikulturním prostředí si táborníci perfektně osvojí jazykové dovednosti a zároveň si budou jistější v mezilidských vztazích. Díky ubytování a výletům s ostatními táborníky stejné věkové kategorie navíc zažijí spoustuzajímavých zážitků, které je spojí na celý život.

K dispozici ve všech letní tábory ve španělsku


Hostitelské rodině

Táborníci starší 14 let si mohou pro svůj letní tábor v zahraničí vybrat pobyt ve španělské hostitelské rodině. V tomto případě se od 9:15 hodin do 20:00 hodin zúčastní všech táborových aktivit – jazykových kurzů, workshopů, sportovních aktivit, výletů i exkurzí – přičemž se následně na večeři vrátí ke své hostitelské rodině.

  • Rozvrh programu: od 9:15 do 20:00 hodin

V Malaga, Marbella, Salamanka, Sevilla & Valencie


Příměstský letní tábor

Tento táborový program má za úkol vyjít vstříc táborníkům, kteří si chtějí užít společné táborové aktivity, avšak na druhou stranu upřednostňují přespání doma a víkend strávený s rodinou. Účastníci příměstského letního tábora se zúčastní všech lekcí cizího jazyka a aktivit na táboře až do 20:00 hodin.

  • Rozvrh programu: od 9:15 do 20:00 hodin

K dispozici ve všech letní tábory ve španělsku


Speciální program pro mladistvé

Náš speciální program pro mladistvé je určen pro táborníky od 14 do 18 let, kteří chtějí strávit léto ve Španělsku a studovat jazykové kurzy španělštiny. Tento program se od tradičních letních táborů liší ve dvou základních bodech.
Za prvé - tento program je určen táborníkům z celého světa s výjimkou Španělů. Za druhé - všechny činnosti se neodehrávají přímo v areálu tábora, stejně tak jednotlivé zařízení se nenachází pohromadě (rezidence, sportovní zařízení, třídy, aktivity, táboroví vedoucí apod.). Účastníci tohoto tábora jsou ubytováni a stravují se v rezidenci nebo v hostitelské rodině a během dopoledne vyráží studovat kurzy španělštiny do nedaleké jazykové školy.
Jeden táborový vedoucí má v tomto případě na starosti 12 až 15 táborníků, nad kterými dohlíží 24 hodin denně a doprovází je během všech volnočasových aktivit. Součástí tohoto programu je během dvoutýdenního turnusu také jeden výlet a několik odpoledních exkurzí do města.

V Sevilla


Dopolední jazykový program

Tento táborový program zahrnuje účast na lekcích cizího jazyka, stejně jako na workshopech a sportovních aktivitách konaných předs obědem.

  • Rozvrh programu: od 9:15 do 14:00 hodin

K dispozici ve všech letní tábory ve španělsku


Španělské programy pro zbytek rodiny

Naše společnost nabízí více jak 20 jazykových programů španělštiny pro skupiny a celé rodiny během celého roku ve 12-ti nádherných španělských městech. Naše kurzy ve všech našich školách ve Španělsku jsou dostupné všem studentům starším 14-ti let: dospívajícím, univerzitním studentům, vysokým činitelům, dospělím, seniorům, atd. Také nabízíme 20 center v 10-ti různých zemích latinské Ameriky. Můžete si vybrat mezi soukromým apartmánem, hostící rodinou, studentskými byty, rezidencemi či hotely ve Španělsku a latinské Americe.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.