Letní tábor s koňmi s lekcemi jízdy na koni

Equitación

Jízda na koni jako volitelný sport: 9 hodin výuky během dvoutýdenního tábora

Lekce jízdy na koni jsou pro táborníky připraveny po celých 14 táborových dní. Každá z nich trvá 45 minut a na ty, kteří si jízdu na koni vyberou jako volitelný sport, čeká během 2 týdenního táborového programu 9 hodin výuky. Na základě jezdecké úrovně každého táborníka (začátečník, středně pokročilý, velmi pokročilý) budou vyučovány různé jezdecké techniky jako nasedání na koně, cválání, klusání apod. Na táboře "Alborán" v Marbelle jsou k dispozici dva jezdecké ovály, přičemž jeden z nich je určen pro začátečníky, druhý pro pokročilé jezdce.
Letní tábory s koňmi nabízející lekce jízdy na koni:

Poznámky:

  • Z důvodu stejného časového rozvrhu některých aktivit je možné, že se děti, které si jako volitelný sport vyberou jízdu na koni, nebudou moci zúčastnit některých dalších táborových aktivit. Bohužel opravdu není možné dělat vždycky všechno!
  • Počet míst pro jídzu na koni je limitován. Pokud o něj máte zájem, doporučujeme vám, abyste své děti přihlásili co nejdříve.
  • Na tento volitelný sport je nutné děti přihlásit a uhradit jej alespoň 2 týdny před začátkem vámi vybraného táborového programu. Jakmile tábor začne, není možné přijmout přihlášku ani platbu.
  • Pro dvoutýdenní tábor si lze zvolit pouze 1 volitelný sport.
  • Jakmile vybraný letní tábor začne, není možné se na volitelný sport přihlásit ani se z něj odhlásit.
  • Jízda na koni jako volitelný sport je pro dvoutýdenní táborový turnus dostupná za příplatek 169€.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Žádost o více informací
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Nejprve si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů.