Información

V Enfocampu jsme si vědomi toho, že je velká část táborníků přijíždějících na letní tábor zvyklá na určitý stupeň volnosti, kterou si doma užívají, a že by možná rádi navštívili své zahraniční kamarády a vyrazili mimo areál tábora bez dozoru vedoucích. Z tohoto důvodu ředitelé tábora exkluzivně umožňují celkem tři vycházky bez dozoru během dvoutýdenního tábora (4 vycházky v případě tábora Albergue v Marbelle) a to teenagerům, kteří splňují následující podmínky:

  • jsou narozeni v roce, jež stanoví ředitel Enfocampu, nebo dříve
  • od jejich rodičů obdržíme písemný souhlas s vycházkami ještě před začátkem táborového programu

Dny a časy pro vycházky bez táborových vedoucích si každý ředitel tábora určuje samostatně. Za žádných okolností se táborníci, kteří nemají povolení nebo nejsou narozeni v určitém roce dle informací zmíněných výše, nebudou moci vydat mimo tábor bez dozoru vedoucích. Naopak se budou řídit klasickým táborovým rozvrhem aktivit a zúčastní se každodenních celotáborových činností.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.