Sporty na letním táboře "Alemán" v Marbelle

Táborový program je v případě Marbelly "Alemán" navržen tak, aby si táborníci mohli co nejvíce zasportovat a vyzkoušet si širokou škálu sportů a her, stejně jako se dozvědět nové věci při workshopech a užít si celotáborové aktivity, které jsou vždy přizpůsobeny jednotlivým věkovým skupinám.

Volitelné sporty na letním táboře "Alemán" v Marbelle

Léto je jedním z nejlepších období roku, kdy si děti a dospívající mohou zlepšit své sportovní výkony i kondici! Právě z tohoto důvodu nabízíme kromě celotáborových aktivit volitelné sporty, na které se táborníci mohou za příplatek přihlásit, či sportovní tábor pro naprosto sportovní typy, během kterého se táborníci věnují vybranému sportu 30 hodin během dvoutýdenního táborového turnusu.

Táborníci si pro každý dvoutýdenní táborový turnus mohou vybrat 1 volitelný sport. Na letním táboře "Alemán" v Marbelle nabízíme různé volitelné sporty: jízdu na koni, tenis, padel, golf a plavání. Stejné sporty jsou dostupné také na sportovním táboře. Pro více informací klikněte na následující odkazy:

Letní tábory Ceny & Terminy
Testimonials
FrancescaNikdy nezapomenu na léto v Marbelle a na všechny, které jsem tam poznala. Itálie
HelmutPoznal jsem holky a kluky ze Španělska i celého světa. Německo
SimoneMou oblíbenou částí během pobytu v Sevilli byla výuka tance Sevillana. Francie
WilliamZa dva týdny v táboře jsem se naučil více španělštiny než za celou dobu. Velká Británie

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.