Sporty na letním táboře v Marbelle

Program letního tábora Alborán v Marbelle je sestaven tak, aby si táborníci mohli zasportovat a vyzkoušet co největší množství sportů, stejně jako se zúčastnit různých workshopů a celotáborových aktivit, které jsou vždy přizpůsobeny a pořádány s ohledem na různé věkové skupiny.

Volitelné sporty a sportovní tábor na letním táboře v Marbelle

Léto je jedním z nejlepších období roku, kdy si děti a dospívající mohou zlepšit své sportovní výkony i kondici! Právě z tohoto důvodu v Marbelle nabízíme kromě celotáborových aktivit volitelné sporty, na které se táborníci mohou za příplatek přihlásit. Kromě volitelných sportů je další možností sportovní tábor, který zaručuje naprosté ponoření se do vybraného sportu.

Táborníci si pro každý dvoutýdenní táborový turnus mohou vybrat 1 volitelný sport. V Marbelle na letním táboře "Alborán" nabízíme širokou škálu volitelných sportů: jízdu na koni, tenis, padel, golf a plavání. Všechny tyto sporty jsou dostupné také v případě sportovního tábora.

Pro více informací klikněte na odkazy níže:

Letní tábory Ceny & Terminy
Testimonials
FrancescaNikdy nezapomenu na léto v Marbelle a na všechny, které jsem tam poznala. Itálie
HelmutPoznal jsem holky a kluky ze Španělska i celého světa. Německo
SimoneMou oblíbenou částí během pobytu v Sevilli byla výuka tance Sevillana. Francie
WilliamZa dva týdny v táboře jsem se naučil více španělštiny než za celou dobu. Velká Británie

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.