Prohlídka města Marbella

Marbella+

Marbella je malým městem na turisticky oblíbeném středomořském Slunečním pobřeží (Costa del Sol).

Užívat si zde můžete 26 kilometrů pláží, přičemž mezi nejlepší patří pláž Guadalmina. Na všech z nich najdete občerstvovací stánky a typické plážové bary, ve kterých si můžete dát vynikající paellu, osvěžující gazpacho nebo zdejší typickou smaženou rybu.

Marbella má tři mariny pro jachty a vodní sporty.

Plaza de los Naranjos (náměstí pomerančovníků) je centrem Marbelly. Celé naměstí je typickým andaluským prostorem plným pomerančovníků, cítit zde můžete typickou vůni pomerančových květů. Jedná se o skutečně krásnou část města.

Tradiční stránku Marbelly si můžete užít v historické čtvrti, kterou tvoří úzké uličky a typické domy s bílou fasádou a balkony ozdobenými mnoha pestrobarevnými květináči a truhlíky s letničkami.

Nakonec ještě doporučujeme parky Alameda a Constitución, do kterých se musíte podívat, pokud hledáte poklidné místo pro relaxaci plné zeleně.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.