Prohlídka města Madrid

Madrid

Madrid je hlavním městem Španělska a proto vás určitě nepřekvapí, že zde budete mít příležitost navštívit spoustu zajímavých památek a míst.

Turisté, kteří do Madridu vyráží pouze na jeden den, si pravděpodobně připraví celodenní plán s výběrem nejzajímavějších míst. Určitě popřemýšlejte nad prohlídkou vynikajících muzeí Prado, Reina Sofía a Thyssen Bornemisza; procházkou ve čtvrtích La Latina, Chueca a Lavapiés; relaxem v parku Retiro; nevynechejte centrální bod Madridu náměstí Puerta del Sol a podívejte se do Královského paláce a na Plaza Mayor. Energií vás jistě nabijí vynikající tapas, které si můžete dát v restauracích a barech po celém městě - zachutnají vám například v okolí Plaza Mayor díky skvělé atmosféře a přítomnosti Španělů i turistů z celého světa.

Madrid je poměrně velkým městem s více než 3 miliony obyvateli, jistě se vám tedy vyplatí využít zdejšího vynikajícího systému městské hromadné dopravy, protože například metrem se dostanete po celém městě i do přilehlých částí.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.