Destinace táborů pro děti a mladistvé ve Španělsku

Naše letní tábory pro děti a mladistvé se konají v 7 nejkrásnějších a nejzajímavějších městech Španělska. Vybírat můžete z širokého množství lákadel, které na táborníky čekají v našich 9 táborech - od renesanční architektury Salamanky až po středomořské pobřeží Marbelly.

Každá ze španělských destinací vybraná pro tábory pro děti a mladistvé se může pochlubit bohatými kulturními památkami a zajímavým okolím. Právě tyto památky a další příjemná místa se s táborníky snažíme co nejvíce využít, pořádáme tedy výlety a exkurze v týdnu i o víkendech. Během každého výletu či exkurze je doprovází naši nadšení vedoucí a snaží se jim zprostředkovat co nejlepší poznání a zážitek na vlastní kůži.

Klikněte na odkazy níže a dozvíte se bližší informace o táborových destinacích ve Španělsku:

mapa

*Tábor pro děti a mladistvé v Granadě a Sevile je určen výhradně mezinárodním studentům s výjimkou Španělů. Dalších letních táborů se zúčastní vždy 40% mezinárodních a 60% španělských táborníků.

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.