Workshopy pro děti a teenagery ve Španělsku

Talleres verano

Následují příklady workshopů, které nabízíme na letních táborech ve Španělsku:

Workshop v přírodě

Díky tomuto workshopu táborníci prozkoumají spoustu témat a naučí se zajímavé věci ohledně životního prostředí, výšlapů do přírody a do hor, výletů po ekologických stezkách, vázání uzlů, stanování apod. Jedním z nejdůležitějším cílů tohoto workshopu je vštípit táborníkům respekt k přírodě a to, že si jí musí vážit i po odjezdu z tábora domů.

Novinářský workshop

Novinářský workshop přináší táborníkům příležitost užít si legraci při vytváření informační brožury o novinkách na táboře a názorech jednotlivých táborníků na táborové aktivity apod. Táborníci díky těmto činnostem rozvinou svoje kritické myšlení, schopnost psaní textů, kreativitu a zároveň si na vytváření táborového čtrnáctideníku vyzkouší práci v týmu.

Hudební workshop

Táborníci se při tomto workshopu naučí hrát na bonga, kytaru, rumba koule i na flamenco cajón (speciální nástroj, který vydává rytmy flamenca) a další nástroje.

Divadelní workshop

Divadelní workshop táborníkům přinese příležitost napsat vlastní divadelní hry a zahrát je, stejně jako nastudovat slavné divadelní hry na základě doporučení táborových vedoucích. Všichni budou mít šanci poznat, co divadelní hra obnáší od výběru díla, přes hraní a make-upu, až po kostýmy a dekorování scény.

Žonglování

Během tohoto workshopu se táborníci naučí žonglovat, roztočit talíře na tyčce, předvádět kousky s diabolem apod.

Kurz první pomoci

Táborníci si díky tomuto kurzu osvojí různé techniky první pomoci a to včetně kardiopulmonální resuscitace.

Umělecký a řemeslný workshop

Při tomto workshopu na táborníky čekají ruční práce a tvoření výrobků za použití různých přírodních a recyklovaných materiálů jako například jílu, papíru, příze, korálků, provázků, špejlí, plechovek, víček od lahví a mnoha dalších věcí.

Kurz vaření

Tento workshop umožní táborníkům objevit kulinářské umění a zároveň jim poodhalí pestrost různých kulturních prostředí, odkud pochází jednotliví táborníci. Kuchyně a zvyklosti jednotlivých zemí se totiž opravdu velmi liší! Všichni se naučí ukuchtit pralinky, čokoládový dort a samozřejmě také typická španělská jídla jako například tortillu de patatas (španělská omeleta).

Kurz flamenca a tradičních tanců Andalusie

Ideální možnost pro táborníky, kteří nevědí, jak tančit flamenco - s námi se tento tanec skvěle naučíte!

Kurz společenských tanců

Prostřednictvím výuky klasických společenských tanců se u táborníků snažíme podpořit cit pro rytmus a pohyb. Mimo jiných společenských tanců si užijete legraci při kurzu salsy, twistu, tanga...

Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Мы используем файлы cookie, чтобы сделать ваше пребывание на нашем сайте максимально удобным. Продолжая пользоваться сайтом, вы автоматически соглашаетесь с их использованием. Узнайте больше о нашей Политике в отношении файлов cookie.