Workshopy pro děti a teenagery ve Španělsku

Talleres verano

Následují příklady workshopů, které nabízíme na letních táborech ve Španělsku:

Workshop v přírodě

Díky tomuto workshopu táborníci prozkoumají spoustu témat a naučí se zajímavé věci ohledně životního prostředí, výšlapů do přírody a do hor, výletů po ekologických stezkách, vázání uzlů, stanování apod. Jedním z nejdůležitějším cílů tohoto workshopu je vštípit táborníkům respekt k přírodě a to, že si jí musí vážit i po odjezdu z tábora domů.

Novinářský workshop

Novinářský workshop přináší táborníkům příležitost užít si legraci při vytváření informační brožury o novinkách na táboře a názorech jednotlivých táborníků na táborové aktivity apod. Táborníci díky těmto činnostem rozvinou svoje kritické myšlení, schopnost psaní textů, kreativitu a zároveň si na vytváření táborového čtrnáctideníku vyzkouší práci v týmu.

Hudební workshop

Táborníci se při tomto workshopu naučí hrát na bonga, kytaru, rumba koule i na flamenco cajón (speciální nástroj, který vydává rytmy flamenca) a další nástroje.

Divadelní workshop

Divadelní workshop táborníkům přinese příležitost napsat vlastní divadelní hry a zahrát je, stejně jako nastudovat slavné divadelní hry na základě doporučení táborových vedoucích. Všichni budou mít šanci poznat, co divadelní hra obnáší od výběru díla, přes hraní a make-upu, až po kostýmy a dekorování scény.

Žonglování

Během tohoto workshopu se táborníci naučí žonglovat, roztočit talíře na tyčce, předvádět kousky s diabolem apod.

Kurz první pomoci

Táborníci si díky tomuto kurzu osvojí různé techniky první pomoci a to včetně kardiopulmonální resuscitace.

Umělecký a řemeslný workshop

Při tomto workshopu na táborníky čekají ruční práce a tvoření výrobků za použití různých přírodních a recyklovaných materiálů jako například jílu, papíru, příze, korálků, provázků, špejlí, plechovek, víček od lahví a mnoha dalších věcí.

Kurz vaření

Tento workshop umožní táborníkům objevit kulinářské umění a zároveň jim poodhalí pestrost různých kulturních prostředí, odkud pochází jednotliví táborníci. Kuchyně a zvyklosti jednotlivých zemí se totiž opravdu velmi liší! Všichni se naučí ukuchtit pralinky, čokoládový dort a samozřejmě také typická španělská jídla jako například tortillu de patatas (španělská omeleta).

Kurz flamenca a tradičních tanců Andalusie

Ideální možnost pro táborníky, kteří nevědí, jak tančit flamenco - s námi se tento tanec skvěle naučíte!

Kurz společenských tanců

Prostřednictvím výuky klasických společenských tanců se u táborníků snažíme podpořit cit pro rytmus a pohyb. Mimo jiných společenských tanců si užijete legraci při kurzu salsy, twistu, tanga...


Přihlaste se!Stáhnout katalog zdarma!

Žádost o více informací
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Nejprve si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů.